Yardım

Moderator: OsmanCitci

Cemgunes35

Yardım

Post by Cemgunes35 »

Merhaba gimx adaptörü satın alicam bir arkadaşımdan o satın alırken direksiyon için almış ben onu alıp klavye mouse bağlayabilir miyim ikinci sorum pugb vigor gibi oyunları mouse klavye ile oynamak istiyorum bu oyunlar için kendi istediğim tuşlara atama yapabilir miyim bana bu konuda yardımcı olabilicek biri varmı
ckaiycool

Re: Yardım

Post by ckaiycool »

Cemgunes35 wrote: Mon Jan 10, 2022 3:52 pm Merhaba gimx adaptörü satın alicam bir arkadaşımdan o satın alırken direksiyon için almış ben onu alıp klavye mouse bağlayabilir miyim ikinci sorum pugb vigor gibi oyunları mouse klavye ile oynamak istiyorum bu oyunlar için kendi istediğim tuşlara atama yapabilir miyim bana bu konuda yardımcı olabilicek biri varmı
Kısa cevap, evet.
Ancak bazı oyunların kötü nişan alma mekaniği var.
Mevcut oyun yapılandırmaları bu listededir.
Tercihinize göre bazı küçük ince ayarlar gerekebilir. https://gimx.fr/wiki/index.php?title=Config_Index
Last edited by ckaiycool on Mon Jan 10, 2022 7:57 pm, edited 1 time in total.
Cemgunes35

Post by Cemgunes35 »

ckaiycool wrote: Mon Jan 10, 2022 5:23 pm
Cemgunes35 wrote: Mon Jan 10, 2022 3:52 pm Merhaba gimx adaptörü satın alicam bir arkadaşımdan o satın alırken direksiyon için almış ben onu alıp klavye mouse bağlayabilir miyim ikinci sorum pugb vigor gibi oyunları mouse klavye ile oynamak istiyorum bu oyunlar için kendi istediğim tuşlara atama yapabilir miyim bana bu konuda yardımcı olabilicek biri varmı
Kısa cevap, evet.
Ancak bazı oyunların kötü nişan alma mekaniği var.
Mevcut oyun yapılandırmaları bu listededir.
Tercihinize göre bazı küçük ince ayarlar gerekebilir.viewforum.php?f=25
peki vigor konusunda bana yardımcı olabilir misin
ckaiycool

Post by ckaiycool »

Ne yazık ki çok fazla değil çünkü bir ps4 veya xbox one sahibi değilim. Ancak xim yapılandırmalarına bakın ve gimx'te çalışmasını sağlayıp sağlayamayacağınıza bakın https://community.xim.tech/index.php?topic=93290.0
Last edited by ckaiycool on Mon Jan 10, 2022 7:57 pm, edited 2 times in total.
ckaiycool

Post by ckaiycool »

Bu oyunlarda aynı geliştirici Arma, Operation Flashpoint ve DayZ bulunur.
ve nişan alma mekanikleri fps oyunları için pek iyi değil. :(
Cemgunes35

Post by Cemgunes35 »

ckaiycool wrote: Mon Jan 10, 2022 7:31 pm Bu oyunlarda aynı geliştirici Arma, Operation Flashpoint ve DayZ bulunur.
ve nişan alma mekanikleri fps oyunları için pek iyi değil. :(
ilgin için teşekkür ederim dostum
ckaiycool

Post by ckaiycool »

Hoşgeldin ;)
Cemgunes35

Post by Cemgunes35 »

Dostum atığın linklere tıkladım baktım ettim ama hala çözemedim ne yapmam gerekiyor
ckaiycool

Post by ckaiycool »

Cemgunes35 wrote: Thu Jan 20, 2022 12:32 pm Dostum atığın linklere tıkladım baktım ettim ama hala çözemedim ne yapmam gerekiyor
Üzgünüm daha fazla yardımcı olamam. Oyuna ve konsola sahip olsaydım, kesinlikle bir yapılandırma yapardım.
Post Reply